Nasze usługi

Elektroniczny chip tuning

NASZA FIRMA MA DO ZAOFEROWANIA USŁUGĘ PROFESJONALNEGO CHIP-TUNINGU (NIE MONTUJEMY BOXA, KTÓRY TYLKO OSZUKUJE KOMPUTER ECU I DAJE SŁABY PRZYROST).
CHIP TUNING JEST TO ELEKTRONICZNE PODNIESIENIE MOCY I MOMENTU OBROTOWEGO POPRZEZ ZMIANĘ OPROGRAMOWANIA W JEDNOSTCE STERUJĄCEJ PRACĄ SILNIKA (ECU). WYKORZYSTUJEMY REZERWĘ MOCY POZOSTAWIONĄ PRZEZ PRODUCENTA.
WIĘKSZOŚĆ SAMOCHODÓW ROBIMY PO ZŁĄCZU OBD2,BEZ WYCIĄGANIA STEROWNIKA.
NIESTETY NIE DA SIĘ WSZYSTKICH SAMOCHODÓW PROGRAMOWAĆ PRZEZ ZŁĄCZE DIAGNOSTYCZNE.
UZALEŻNIONE JEST TO OD MODELU I ROCZNIKA SAMOCHODU, PONIEWAŻ NIEKTÓRZY PRODUCENCI ROBIĄ BLOKADY ANTY TUNINGOWE(TUNING PROTECTION). PRACUJEMY NA PROFESJONALNYCH URZĄDZENIACH DOBRYCH ŚWIATOWYCH FIRM.
ROBIMY WSZYSTKIE MARKI SAMOCHODÓW OSOBOWYCH,DOSTAWCZYCH (STARSZE I NAJNOWSZE ZE STEROWNIKAMI EDC 17 TRICORE ORAZ DENSO).
BEZPIECZNY PRZYROST MOCY W GRANICACH 15-25%.
KAŻDE AUTO ROBIMY INDYWIDUALNIE.PO CHIP-TUNINGU MOC I MOMENT WZRASTA A SPALANIE SPADA NA POZIOMIE OD 5% DO 15%.

Elektroniczny chip tuning diesel i benzyna:
- TDI, CDI, DID, D, DTI, DCI, DDIS, HDI, TDCI, TID, CRDI, FSI, TSI, TFSI, D4D, D-CAT
- sterowniki:
- BOSCH: EDC15, EDC16, EDC17, ME7, ME9, MED17, MAGNETI MARELLI, DELPHI, DELCO, GM, SIEMENS, VISTEON, DENSO

!!!NOWOŚĆ!!!
CHIP TUNING Toyota z silnikiem 2.0D-4D, 2.2D-4D.

Firma nasza jako jedna z pierwszych w Polsce oferuje usługę chip tuningu poprzez modyfikację mapy, bez wykorzystania tzw. Box-a, w samochodach Toyota z silnikami 2.0D-4D i 2.2D-4D.
W samochodach tych do chwili obecnej modyfikacja map nie było to możliwa do wykonania.

Skuteczny sposób na podniesienie mocy i zmniejszenie spalania?
A co za tym idzie redukcję kosztów paliwa?
Jest na to jedna odpowiedź -CHIP TUNING- to modyfikacja programu w sterowniku silnika, która przy ustawieniu odpowiednich parametrów pozwala uzyskać wszystkie wyżej wymienione efekty.

Istotną rzeczą jest, że wszystko jest wykonywane w bezpieczny i sprawdzony dla silnika sposób.

Indywidualna optymalizacja pracy silnika dająca przyrostu mocy i momentu obrotowego sprzyja większej elastyczności oraz ma jednocześnie wpływ na bezpieczniejszą pracę silnika.

Dzięki takim zabiegom Państwa samochód zdobędzie dodatkową moc, nawet do 25%, dodatkowo przy odpowiednim ustawieniu dopływu paliwa jesteśmy w stanie obniżyć Państwa wydatki na paliwo, gwarantujemy zmniejszone spalanie o co najmniej 1l. na 100km a przy tym zwiększone przyspieszenie.