Nasze usługi

Naprawa, programowanie kluczyków i pilotów

Firma Diagkompcar oferuje naprawę, dorabianie, programowanie kluczyków, transponderów i pilotów w przypadku uszkodzenia lub zaginięcia. Podczas programowania nowego kluczyka wszystkie brakujące lub zagubione klucze zostają automatycznie wykasowane z pamięci modułu immobilizera.

- Kodowanie klucza przez złącze obd
- Kodowanie immobilizera w przypadku braku oryginalnego klucza lub braku wszystkich kluczy
- Kopiowanie kluczyków, pilotów, transponderów

 

Posiadamy bogatą ofertę wszystkich rodzajów kluczyków, pilotów i transponderów.

Klucze samochodowe z immobiliserem, pilotem, SMART KEY, dorabiamy, programujemy, kodujemy, odzyskujemy PIN.
Dorabiamy klucze samochodowe poprzez profesjonalne maszyny, pozwala nam to na nacięcie klucza według ustawień fabrycznych, klucz dorobiony w ten sposób zapewnia najwyższą jakość oraz odzwierciedla klucz wyprodukowany do konkretnego auta. Programowanie następuje poprzez złącze diagnostyczne co daje możliwość wykasowania kluczy zgubionych.

Dorabianie kluczy samochodowych z immobiliserem.
Dorabiamy, docinamy i frezujemy każdy rodzaj grotów występujących w pojazdach, wszelkie prace wykonujemy na najwyższej klasy maszynach , zawdzięczamy temu docięcie z niebywałą precyzją, kluczyk jest jak nowy.
Możliwe jest również dorobienie kluczyka jeżeli ostatni kluczyk został zagubiony lub zniszczony, na podstawie zamka lub według karty kodowej, również z kluczykami typu smart key nie ma problemu.

Kodowanie kluczyków samochodowych, immobiliserów i pilotów.
Kluczyki wykorzystują transponder współpracujący z immobiliserem do odpalenia auta, dorobienie samego grota pozwoli na otwarcie samochodu lecz na odpalenie już nie. Do tego potrzebny jest jeszcze właściwie zakodowany transponder.
Dzięki najnowszym maszynom jesteśmy w stanie zakodować transponder do wszystkich pojazdów. Jesteśmy również w stanie odczytać kod autoryzacyjny Security Code, który w niektórych rodzajach pojazdów niezbędny jest do zakodowania nowego klucza.

Obudowy pilotów i kart samochodowych.
Zajmujemy się również wymianą samych obudów, po jakimś czasie kluczyki często zaczynają się rozklejać i po prostu źle wyglądać, posiadamy szeroką gamę obudów dzięki czemu klucz będzie wyglądał jak nowy.

W przypadku problemów z kluczykami, pilotami lub immobiliserem proszę kontaktować się telefonicznie lub mailowo:
Pisz: diagkompcar@gmail.com
dzwoń: 784 912 072
cała Polska: www.diagkompcar.pl